Kanto TUK Matte Black

Kanto
00-00010545
36500,00
грн.
41975,00
грн.

Активна акустична система Kanto TUK


Оснащена виходом для навушників; Вбудований USB-ЦАП; Виділений RCA з підсилювачем Phono; Bluetooth 4.2 з aptX HD та AAC.


Розроблено, щоб розсунути межі можливостей полочного динаміка


Високопродуктивні високочастотні динаміки AMT і 5,25-дюймові алюмінієві драйвери, налаштовані за допомогою вбудованого DSP, відтворюють високі і багаті баси, що іскряться, пожвавлюючи весь ваш вихідний матеріал. Його активний кросовер додатково покращує роздільну здатність низьких частот, відфільтровуючи частоти нижче 80 Гц при підключенні до сабвуфера.


Оснащений виділеними входами Phono, RCA та оптичним TOSLINK, вбудованим USB-ЦАП та підсилювачем для навушників, а також Bluetooth 4.2 з кодеками aptX HD та AAC, TUK забезпечує гнучкість, необхідну для використання всіх ваших пристроїв.


Кришталево чистий звук на будь-якій гучності


Висока жорсткість і мала маса алюмінієвих динаміків TUK дозволяють працювати з оптимальною ефективністю при значному зниженні спотворень. Випробуйте новий рівень глибини і чіткості навіть на вищій гучності.


Твітери AMT


Kanto TUK використовує високопродуктивні твітери AMT для відтворення яскравіших і найточніших високих частот. Їхня широка горизонтальна дисперсія також забезпечує покращене стереозображення та звукову сцену.


Активний кросовер


При включенні активний кросовер TUK фільтрує частоти нижче 80 Гц і відправляє їх безпосередньо на підключений сабвуфер. Розвантаження цієї частини частотного діапазону додатково покращує роздільну здатність при одночасному зменшенні спотворень.


DSP controlled


TUK має вбудовану цифрову обробку сигналів (DSP), призначену для оптимізації якості звуку та забезпечення більшої точності відтворення звуку.


Поміняйте канали місцями відповідно до ваших налаштувань


Коли для прокладання кабелів або розташування розетки необхідно, щоб активний динамік розташовувався праворуч, TUK спрощує підтримку належного стереозвуку, даючи можливість змінювати місцями лівий і правий канали. Подовжувач не потрібен.


Налаштуйте своє враження від прослуховування


Завдяки можливості зберігати налаштування еквалайзера для кожного входу, TUK дозволяє вам точно контролювати звучання кожного з ваших пристроїв. Підтримуйте підсилення низьких частот під час ігор або потокової передачі та підтримуйте плоский еквалайзер під час перемикання на вініл. Якими б не були ваші уподобання, просто встановіть та забудьте.


Ніколи не пропустіть жодної деталі


Автоматичні режими очікування та включення живлення допомагають економити електроенергію, коли вас немає, та забезпечують негайне відтворення при виявленні дротового або Bluetooth-джерела. Режим очікування також можна вимкнути, щоб динаміки залишалися увімкненими.


Розслабтеся, слухаючи стримано


Пульт дистанційного керування TUK дозволяє вимкнути звук на підключеному сабвуфері, знижуючи рівень низьких частот у пізніші години. Ви також можете позбутися відволікаючих факторів, коли освітлення в кімнаті вимкнено, налаштувавши яскравість дисплея входу.


Більше контролю, ніж будь-коли


Пульт TUK надає вам безпрецедентний контроль над звуком. Швидко перемикайтеся між джерелами, налаштуйте кілька параметрів еквалайзера та керуйте відтворенням під час підключення через Bluetooth або USB.


Комплект поставки


  • Пульт з батарейками,
  • 2 магнітні решітки,
  • Шнур живлення,
  • Провід динаміка з банановими вилками (4,5м),
  • Кабель 3,5мм - RCA (1,8м),
  • USB-кабель,
  • 8 гумових ніжок,
  • Посібник з експлуатації

Тип: Активная акустика

Характеристики: Рекомендуем

Назначение: Для дома и офиса

Вид: Полочная акустика