Lenco LBT-225WA

Lenco
00-00024432
14490,00
грн.
Lenco LBT-225 — це вініловий програвач з функцією Bluetooth®. Підключити цей програвач до динаміка Bluetooth® або навушників легко та зручно, забезпечуючи ідеальне налаштування для насолоди повноцінним теплим звуком, лежачи на дивані вдома. Візьміть свої старі записи з горища та відтворіть їх на цьому сучасному вертушці. Насолоджуйтеся кришталево чистим звуком вашого вінілу, як старого, так і нового. Перемикайтеся з 33 на 45 об/хв, щоб відтворювати вінілову платівку на правильній швидкості.

У комплект входить система аналого-цифрового перетворення, за допомогою USB-з’єднання можна легко заархівувати свій дорогоцінний вініл на комп’ютер за допомогою порту USB на задній панелі вертушки.

LBT-225 має скляну поворотний диск, ремінну передачу, RCA-з’єднання та карбонову руку з противагою. Картридж Audio-Technica AT-VM95E забезпечує теплий звук і якість Hi-Fi для ваших дорогоцінних записів. Пластикова кришка гарантує, що ваша вертушка не зникне під шаром пилу та захистить її від будь-яких зовнішніх пошкоджень.


Що в коробці?

кабель USB
Кабель RCA
Адаптер 45 об/хв
Противага
Вага-антискейтинг
Картридж AT-VM95E
Ремінь
Ключ для кріплення ременя
Пилозахисний чохол
Додатковий пилозахисний чохол 2x
Короткий посібник
Налагоджувальна карта для картриджа

Тип: Проигрыватель со встроенной акустикой

Click to order
Ваш заказ
Total: 
Имя
Телефон
E-mail
Город
Адрес | Отделение Новой Почты
Комментарий