Lenco LBT-120BK

Lenco
00-00023733
7490,00
грн.
8613,50
грн.
Програвач Lenco LBT-120 - це напівавтоматичний програвач платівок з функцією Bluetooth. Ви можете підключити програвач платівок до динаміка за допомогою Bluetooth за секунди і насолоджуватися повним і теплим звуком не встаючи з дивана. Насолоджуйтесь кристально чистим звуком свого вінілу, причому неважливо, чи будуть це вантажні платівки або нові! Перемикайтеся з 33 на 45 оборотів та слухайте LP або сингл з потрібною швидкістю.
А якщо ви хочете насолодитися улюбленими записами під час їзди на велосипеді або в поїзді. Lenco LBT-120 оцифрує всі ваші улюблені записи через вбудований USB-порт.
Компанія Lenco повністю усвідомлює, що ви хочете користуватися вініловими платівками максимально дбайливо, тому програвач Lenco LBT-120 є напівавтоматичним. Після закінчення останньої доріжки стилус автоматично знімається з платівки і тонарм повертається на свою опору. Це запобігає появі подряпин і дозволяє довше насолоджуватися улюбленими записами.
Lenco LBT-120 поставляється з пилозахисною кришкою, яка зберігає ваш Lenco чистим протягом коротких періодів часу, коли ви не використовуєте програвач.

Тип: Програвач із вбудованою акустикою