Harley Benton TUBE5 Celestion

Harley Benton
00-00034325
9990,00
грн.
Комбопідсилювач Harley Benton TUBE5 Celestion
Комбопідсилювач Harley Benton TUBE5 Celestion - це високоякісний гітарний усилитель, який відзначається потужним звуком та ламповим характером. Ось детальний опис його характеристик:
Harley Benton TUBE5 Celestion - це високоякісний комбопідсилювач, який надає потужний та ламповий звук. Він є ідеальним вибором для гітаристів, які шукають високу якість звучання, гнучкість налаштування тону та портативність.
Особливості:
  1. Потужність: Комбопідсилювач має потужність 5 ватт, що робить його ідеальним для використання вдома, на репетиціях чи невеликих виступах. Він дозволяє вам отримати достатню гучність, щоб виразно відтворювати звук своєї гітари.
  2. Ламповий звук: TUBE5 Celestion використовує ламповий передпідсилювач та лампу у підсилювачі для створення теплого та насиченого звучання. Лампи додають багато відтінків та гарний характер до звуку, допомагаючи вам створити унікальну тонову палітру.
  3. Вбудований гучномовець: Комбопідсилювач оснащений вбудованим гучномовцем Celestion Super 8, який забезпечує чистий та потужний звук. Цей гучномовець вирізняється високою якістю звуку та широким частотним діапазоном.
  4. Опції тонового налаштування: Усилитель має регулятори для басів, середніх та високих частот, що дозволяють вам настроїти звук на свій смак. Ви можете створювати яскраві або м'які звуки залежно від своїх вподобань.
  5. Вхід для футсвіча: TUBE5 Celestion має вхід для підключення футсвіча, що дозволяє зручно перемикати канали або використовувати ефекти під час гри. Це додає більше гнучкості та контролю над звуком.
  6. Компактний та портативний: Завдяки своєму компактному розміру та легкій вазі, Harley Benton TUBE5 Celestion легко переносити та зберігати. Ви можете взяти його з собою на репетиції, концерти або використовувати вдома без зайвих зусиль.
  7. Вигляд і якість виконання: Комбопідсилювач має стильний зовнішній вигляд та високу якість виконання. Він виглядає професійно та привабливо, додаючи естетичну цінність вашому музичному обладнанню.

Тип: Комбопідсилювач