Crosley Bermuda Red

Crosley
13900,00
грн.
17690,00
грн.
Crosley Bermuda - вініловий програвач на ніжках з Bluetooth в унікальному ретро-дизайні 60х років

Дизайн та звук у поєднанні один з одним доповнять інтер'єр неповторним тонким шармом у поєднанні з можливістю почути улюблені музичні твори та створять неповторну затишну атмосферу в будинку.

Механізм поворотного столу рухається за допомогою ремінного приводу і розрахований на відтворення вінілових дисків на швидкостях 33 1/3 об/хв і 45 об/хв з можливістю точного налаштування швидкості +/- 10% поворотом ручки Pitch Control. Поворотний тонарм вигнутої форми розрахований на встановлення магнітного картриджа Audio Technica Crosley NP5 з голкою конічного заточування.

Обладнаний двома 8-омними повнодіапазонними динамічними випромінювачами діаметром 3 дюйми, сумарною потужністю 10 Вт (2х5 Вт). Оснащений регулятором гучності та перемикачем джерела сигналу. Термінали представлені 3.5 мм роз'ємом для підключення навушників, виходом під RCA конектори та роз'ємом лінійного входу. Передбачено можливість підключення джерела за протоколом Bluetooth 4.1. Стильний витриманий у червоних тонах ретро-дизайн точно повторює дух вінтажної техніки 60-х років минулого століття. Обтягнутий міцною тканиною великого плетіння корпус із чотирма довгими ніжками передбачає можливість встановлення на підлозі.

Тип: Проигрыватель со встроенной акустикой

Модель: Crosley Bermuda

Характеристики: Встроенный фоно

Click to order
Ваш заказ
Total: 
Имя
Телефон
E-mail
Город
Адрес | Отделение Новой Почты
Комментарий