Crosley

Аналоговий звук для цифрового покоління
Програвачі-чемоданчики Crosley
Назад
Crosley Cruiser Deluxe
програвач-чемоданчик
Програвач вінілу Crosley Cruiser Deluxe

Оновлена версія найпопулярнішого програвача Crosley Cruiser.
Представляємо Cruiser Deluxe! Зачаровуючий ретро-шик у стилі вінтажного чемоданчика із штучної шкіри з величезним функціоналом всередині. Три швидкості обертання платівок, Bluetooth модуль і вбудовані стерео-динаміки – все, що потрібно для ідеального звучання без використання додаткового обладнання! Хочеш більше потужності – підключай додаткові колонки використовуючи порт RCA або Mini-jack 3.5mm.
Подорожуй веселкою звуків з комфортом і універсальністю Crosley Cruiser Deluxe.


Назад
Crosley Executive Deluxe
програвач-чемоданчик
Інженери компанії Crosley додали до Executive Deluxe кілька нових функцій. Від свого попередника програвач відрізняється наявністю вбудованого USB виходу. З легкістю підключайте програвач до комп'ютера та оцифровуйте платівки. При цьому програвач Crosley Executive Deluxe USB зберіг всі переваги попередньої моделі - вбудовані динаміки, лінійний вхід AUX для підключення зовнішнього джерела звуку аудіо-кабелем, виходи RCA для підключення зовнішньої стерео-системи.

Назад
Crosley Voyager
програвач-чемоданчик
Переосмисленний дизайн знайомого всім Крузера. Зустрічайте Crosley Voyager! Свіжий погляд на прослуховування вінілу в новій обгортці. Voyager має три швидкості обертання: 33 1/3, 45, 78 обертів на хвилину. Витончений нью-вінтажний дизайн доповнить ваш інтер'єр або дозволить створити щось зовсім нове. Гучні стерео динаміки на передній панелі програвача дозволять прослуховувати вашу коллецкцію платівок без кілометрів дротів та величезний аудіосістем на пів кімнати. Виходи RCA та minijack на задній панелі дозволять підключитись до будь-якої зовнішньої акустики. Вбудований Bluetooth модуль стане у нагоді, коли саме час слухайти свіжий плейліст з Apple Music.
Назад
Crosley Portfolio
програвач-чемоданчик
Вінтажний дух епохи 70-их – Crosley Portfolio! Свіжий погляд на прослуховування вінілу в новій обгортці. Portfolio має три швидкості обертання: 33 1/3, 45, 78 обертів на хвилину. Витончений вінтажний дизайн доповнить ваш інтер'єр або дозволить створити щось зовсім нове. Гучні стерео динаміки на передній панелі програвача дозволять прослуховувати вашу коллецкцію платівок без кілометрів дротів та величезний аудіосістем на пів кімнати. Виходи RCA та minijack на задній панелі дозволять підключитись до будь-якої зовнішньої акустики. Вбудований Bluetooth модуль стане у нагоді, коли саме час слухайти свіжий плейліст з Apple Music. Діамантова голка японського бренду Audio-Technica дасть більш теплий та басовий саунд.
Програвачі-системи Crosley
Назад
Crosley T150
програвач-система
Оновлена версія знаменитої системи від Crosley.
Це Т150! Новинка отримала новий литий алюмінієвий диск, що дозволяє отримувати набагато якісніший звук з меншою кількістю неприємних артефактів. Новий грузок на тонармі створює можливість калібрувати програвач під себе, а також використовувати Т150 з іншими картриджами та голками. На програвачі встановлена діамантова голка від "гуру в світі голок" бренду Audio-Technica. Насолоджуйтесь об'ємним та чистим звуком комплектних колонок, або під'єднуйте програвач до звонішньої акустики через RCA вихід. Із знайомих всім функцій маємо: регулятор Pitch, дві доступні швидкості для прослуховування будь-якої існуючуої платівки 33 та 45 та Bluetooth модуль для підключення вашого улюбленого смартфона до програвача.


Назад
Crosley C62
програвач-система
Система Crosley C62 створена щоб подарувати топовий рівень аналогової насолоди за розумні кошти. Цей пристрій, оснащений двошвидкісною головкою і виконаний в міцному МДФ корпусі та на додаток, оформлений шпоном із штучного волоського горіха.
Модель укомплектована двома колонками в такому ж корпусі, що ідеально доповнюють сформовану естетику.
Звукознімач виконаний зі сплаву алюмінію, оснащений регульованим противагою і пофарбований в матовий чорний колір.
Лаконічно оформлена лицьова частина програвача характеризується наявністю всього двох регуляторів: зміни швидкості обертання платівки та збільшення гучності, а також перемикання на вбудований приймач Bluetooth для прослуховування музичних записів з вашого смартфона. Crosley C62 підтримує дві швидкості обертання платівок: 33 1/3 та 45 RPM, що дозволить прослухати будь-яку існуючу платівку в світі.
Настільки оригінальна модель вінілового програвача подарує задоволення від прослуховування улюблених композицій, а її чудовий дизайн дозволить пристрою зайняти центральне місце в вашій оселі.
Crosley
# ПосильСвійСтиль. Це наша мантра. Самовираження - це стрижень нашої компанії, не прив'язаний до конкретного часу або до віку нашого клієнта. Від мистецтва до одягу і навколишнього середовища - це все частина нашого світогляду.
Чому музика має бути іншою? Класична і сучасна, фанк і еклектика: для всіх є Crosley