Crosley Switch II

Crosley
00-00001074
13490,00
грн.
15513,50
грн.
Від свого попередника програвач відрізняється наявністю вбудованого Bluetooth-приймача – поворотом однієї ручки програвач перетворюється на зовнішню Bluetooth-колонку для вашого смартфона.
Насолоджуйтесь аналоговим звуком «по-новому» разом з вініловим програвачем від фірми Crosley. Модель Switch II – це комбінація аналогового звуку, вінтажного дизайну в стилі 50-60-х років минулого століття і сучасних технології в одному пристрої. Переваги цієї моделі оцінить кожен поціновувач якісних музичних програвачів.
Вініловий програвач Switch II оснащений двома динаміками потужністю 15 Вт, двома зовнішніми колонками потужністю 30 Вт, функцією Pith Control, що дозволяє регулювати швидкість обертання диска, AM/FM Радіо.
Двошвидкісний програвач з магнітним картриджем Audio Technica дозволяє відтворювати максимально чистий звук без перешкод.
Незвичайна обробка корпусу «під дерево», лаконічний дизайн у вигляді радіоли, світлі відтінки, прямі лінії дозволяють моделі виглядати мінімалістично і елегантно.
Вініловий програвач Switch II оснащений Bluetooth версії 4.2, лінійним AUX-входом, USB-входом і RCA-роз'єм.

Тип: Система з колонками

Модель: Crosley Switch II

Характеристики: Вбудований фоно

Опис

Опис

Програвач Crosley CR6034A-NA Switch II з ремінним приводом, Bluetooth, AM/FM-радіо, додатковим входом і динаміками

Switch II Turntable System

Простота поєднується з функціональністю в універсальній вертушній системі Switch II.
Нагадуючи модерністську архітектуру, програвач Switch II пропонує лаконічний дизайн, натхненний серединою століття, з використанням сучасних технологій.
Система включає в себе 2-швидкісну вертушку з ремінним приводом, яка відтворює записи зі швидкістю 33 1/3 і 45 об/хв. Вбудований приймач Bluetooth дозволяє передавати музику з ваших улюблених пристроїв на два пасивні стереодинаміки, що входять у комплект. Також є роз’єм для навушників для індивідуального прослуховування.
Абсолютно білий корпус має матово-сірі ручки, які ідеально поєднуються та доповнюють будь-який інтер’єр.