Lenco

Lenco вже більше 75 років є синонімом швейцарської інженерної точності в галузі Hi-Fi та побутової електроніки.
Портативні програвачі вінілу Lenco
Назад
Lenco LS-10
портативний програвач
Lenco LS-10 — це сучасний програвач з двома вбудованими динаміками. Насолоджуйтесь улюбленим звуком вінілу одним натисканням кнопки. Забудьте про складні музичні системи, Lenco LS-10 без зусиль оживить ваші записи. Незалежно від вашого вибору в музиці, ви можете легко перемикатися з 33 на 45 об/хв. Щоб збільшити гучність, підключіть зовнішні динаміки через гніздо RCA на задній панелі програвача. Програвач також має вихід для навушників, щоб ви могли слухати улюблену музику не заважаючи нікому. Lenco LS-10 поставляється зі знімним пилозахисним чохлом, який захищає програвач від бруду. Ви можете легко підтримувати пристрій в чистоті за допомогою м'якої сухої тканини, а голку можна легко замінити, як це зробити, описано в інструкції, що додається. Завдяки Lenco LS-10 ви можете насолоджуватися роками музикою минулого, яка грає на сучасному обладнанні. Lenco LS-10 доступний у кольорах: чорний та дерев'яний


Назад
Lenco LS-40
портативний програвач
Lenco LS-40 — це сучасний програвач із двома вбудованими динаміками.
Насолоджуйтесь улюбленим звуком вінілу одним натисканням кнопки. Забудьте про складні музичні системи, Lenco LS-40 без зусиль оживить ваші записи. Крім вбудованих динаміків, програвач має вихід RCA для підключення до зовнішніх акустичних систем. Наповніть свою оселю теплим аналоговим звуком. Програвач також має вхід AUX. У Lenco LS-40 після завершення відтворення платівки вертушка перестає обертатися. Це запобігає подряпинам, тож ви можете насолоджуватися улюбленими записами довше. Lenco LS-40 має пилозахисний чохол, який гарантує, що ваш програвач не буде пилитися коли ви його не використовуєте. Lenco LS-40 доступний у чорному та дерев'яному кольорах.

Назад
Lenco LS-50
портативний програвач
Lenco LS-50 — це сучасний програвач із двома вбудованими динаміками. Насолоджуйтесь улюбленим вінілом одним натисканням кнопки. Яку би платівку ви не слухали б, ви можете легко змінити швидкість від 33 до 45 або 78 об/хв. Для більшої гучності використовуйте зовнішні динаміки та роз'єм RCA на задній панелі програвача щоб наповнити свою оселю дійсно аналоговим звуком! Також хотіли б послухати свою улюблену платівку на телефоні? Ви можете швидко перенести свій фактичний запис у цифрові файли через порт USB. Lenco LS-50 поставляється зі знімним пилозахисним чохлом, який захищає програвач від бруду. Ви можете легко регулювати тиск голки за допомогою регульованої противаги. З Lenco LS-50 ви будете насолоджуватися роками музикою з минулого, яка грає на сучасному обладнанні. Lenco LS-50 доступний у сірому та дерев'яному кольорах.
Назад
Lenco LS-55
портативний програвач
LS-55 - це дерев'яний програвач з вбудованими стереодинаміками. Ідеальний вибір для вінілових ентузіастів. Програвач забезпечує високоякісний звук завдяки вбудованому підсилювачу. Цей програвач дійсно передає суть вашої колекції вінілових платівок. Почуйте той самий теплий аналоговий звук размо з Lenco LS-55. Елегантний вигляд та сучасні технології поєднуються у LS-55. Розкішна дерев'яна обробка програвача доповнить будь-який інтер'єр.
Програвачі-системи Lenco
Назад
Lenco LS-100
програвач-система
Lenco LS-100 — це комплект з проравача та акустики. Насолоджуйтесь своєю колекцією платівок із системою від Lenco. Завдяки двом динамікам, кожен із вихідною потужністю 10 Вт, ви можете слухати свою музику у найвищій якості. Ви також можете розмістити динаміки окремо від програвача, створюючи стереоефект. Додатковий вихід RCA дозволить підключити програвач до інших акустичних систем . Lenco LS-100 підтримує всі три швидкості обертання: 33, 45 або 78 об/хв. Після закінчення запису вертушка автоматично припиняє обертатися завдяки системі автоматичної зупинки.


Назад
Lenco LS-300
програвач-система
Lenco LS-300 - це система із програвача та двох окремими дерев'яних колонок. Насолоджуйтесь прослуховуванням вінілу з якісним та простим у налаштуванні програвачем. Ви можете легко перемикатися з 33 на 45 обертів за хвилину, щоб програти будь-яку вашу платівку. За допомогою 2 окремих дерев'яних колонок наповніть свою оселю теплим аналоговим саундом. Програвач також має Bluetooth модуль, щоб ви могли легко передавати музику зі свого смартфона або пристрою Bluetooth на програвач. У Lenco ми розуміємо, наскільки важливий догляд за платівками. Lenco LS-300 оснащений автозупинкою. Ця функція припиняє обертання платівки та запобігає появі подряпин, дозволяючи вам насолоджуватися своїми дорогоцінними записами довше. Lenco LS-300 має пластикову кришку у комплекті. Програвач доступний у 2 кольорах: дерево та чорний.
Назад
Lenco LS-500
програвач-система
Lenco LS-500 — це програвач із 2 окремими дерев'яними динаміками. Регульована швидкість дозволяє вибирати між 33 і 45 об/хв, що дозволить прослухати будь-яку платівку у вашій колекції.
Lenco
Lenco вже більше 75 років є синонімом швейцарської інженерної точності в галузі Hi-Fi та побутової електроніки.