Lenco

Lenco вже більше 75 років є синонімом швейцарської інженерної точності в галузі Hi-Fi та побутової електроніки.
Портативні програвачі вінілу Lenco
Lenco LS-10 — це сучасний програвач вінілу з двома вбудованими динаміками. Насолоджуйтесь улюбленим вінілом одним натисканням кнопки. Забудьте про складні музичні системи, Lenco LS-10 без зусиль оживить ваші записи.
У Lenco ми краще за всіх знаємо, що ви хочете особливо піклуватися про свій вініл, тому Lenco LS-40 є напівавтоматичним. Після завершення відтворення платівки вертушка перестає обертатися. Це запобігає подряпинам, тож ви можете насолоджуватися улюбленими записами довше.
Lenco LS-50 — це сучасний програвач із двома вбудованими динаміками. Насолоджуйтесь улюбленим вінілом одним натисканням кнопки. Забудьте про складні музичні інсталяції, тому що з Lenco LS-50 ви можете без зусиль повернути свої записи до життя.
LS-55 - це гарний дерев'яний програвач з вбудованими стереодинаміками. Це ідеальний вибір для любителів вінілу та забезпечує високоякісний звук завдяки вбудованому підсилювачу та широкому діапазону частот. Цей програвач дійсно передає суть вашої колекції вінілових платівок.
Програвачі-системи Lenco
Lenco LS-100WD — це програвач та акустика у комплекті. Насолоджуйтесь своєю колекцією платівок з програвачем від Lenco. Завдяки двом динамікам, кожен із вихідною потужністю 10 Вт, ви можете слухати свою музику у найвищій якості.
Lenco LS-300 - це система з програвача та двох окремих дерев'яних колонок. Насолоджуйтесь прослуховуванням свого вінілу Наповніть кімнату дійсно аналоговим звуком Lenco.
Lenco LS-500 — це програвач із 2 окремими дерев'яними колонками. Насолоджуйтесь вашими платівками на дійсно якіному звуці. Регульована швидкість дозволяє вибирати від 33 до 45 обертів на хвилину, що дозволяє легко програти всі ваші дорогоцінні платівки.
Lenco
Lenco вже більше 75 років є синонімом швейцарської інженерної точності в галузі Hi-Fi та побутової електроніки.